Inschrijven?
Meldt je aan op onze wachtlijst.

Heb je je aangemeld op onze wachtlijst?
U hoeft uw kind niet nogmaals aan te melden. Wacht de inschrijvingsmail af.

Wanneer inschrijven?
Hou onze social media in de gaten. Wij posten de dag op voorhand een reminder wanneer u de inschrijvingsmail mag verwachten.

LOCATIE
Alle zwemlessen voor kinderen gaan door in het zwembad Wezenberg.
Adres: Desguinlei 17/19, 2018 Antwerpen

Lessenreeks - woensdag OF zaterdag

Woensdag

Najaar 2023

Data 13/09 20/09 27/09 04/10 11/10 18/10 25/10 08/11 15/11 22/11 29/11

Geen les: 01/11

Hoe laat:

Uurblok 1 Uurblok 2 Uurblok 3 Uurblok 4 Uurblok 5 Uurblok 6
Peuterwennen 13u30 - 14u15 14u15 - 15u00 15u00 - 15u45 15u45 - 16u30 16u30 - 17u15 17u15 - 18u00
Waterwennen 13u30 - 14u15 14u15 - 15u00 15u00 - 15u45 15u45 - 16u30 16u30 - 17u15 17u15 - 18u00
Leren overleven 13u30 - 14u15 14u15 - 15u00 15u00 - 15u45 15u45 - 16u30 16u30 - 17u15 17u15 - 18u00
Rugslag 13u15 - 14u00 14u00 - 14u45 14u45 - 15u30 15u30 - 16u15 16u15 - 17u00 /
Borstcrawl 13u15 - 14u00 14u00 - 14u45 14u45 - 15u30 15u30 - 16u15 16u15 - 17u00 /
Schoolslag 13u15 - 14u00 14u00 - 14u45 14u45 - 15u30 15u30 - 16u15 16u15 - 17u00 /

Inschrijving leden: 14/08/2023
Inschrijving wachtlijst (chronologisch): 28/08/2023

Einde inschrijvingen: 04/09/2023

Voorjaar 2024

Data 10/01 17/01 24/01 31/01 07/02 21/02 28/02 06/03 13/03 20/03 27/03

Geen les: 14/02

Hoe laat:

Uurblok 1 Uurblok 2 Uurblok 3 Uurblok 4 Uurblok 5 Uurblok 6
Peuterwennen 13u30 - 14u15 14u15 - 15u00 15u00 - 15u45 15u45 - 16u30 16u30 - 17u15 17u15 - 18u00
Waterwennen 13u30 - 14u15 14u15 - 15u00 15u00 - 15u45 15u45 - 16u30 16u30 - 17u15 17u15 - 18u00
Leren overleven 13u30 - 14u15 14u15 - 15u00 15u00 - 15u45 15u45 - 16u30 16u30 - 17u15 17u15 - 18u00
Rugslag 13u15 - 14u00 14u00 - 14u45 14u45 - 15u30 15u30 - 16u15 16u15 - 17u00 /
Borstcrawl 13u15 - 14u00 14u00 - 14u45 14u45 - 15u30 15u30 - 16u15 16u15 - 17u00 /
Schoolslag 13u15 - 14u00 14u00 - 14u45 14u45 - 15u30 15u30 - 16u15 16u15 - 17u00 /

Inschrijving leden woensdag: 18/12/2023
Inschrijving leden zaterdag: 18/12/2023
Inschrijving wachtlijst (chronologisch): 02/01/2024

Einde inschrijvingen: 07/01/2024

Medio 2024

Data 17/04 24/04 08/05 15/05 22/05 29/05 05/06 12/06 19/06 26/06

Geen les: 01/05

Hoe laat:

Uurblok 1 Uurblok 2 Uurblok 3 Uurblok 4 Uurblok 5 Uurblok 6
Peuterwennen 13u30 - 14u15 14u15 - 15u00 15u00 - 15u45 15u45 - 16u30 16u30 - 17u15 17u15 - 18u00
Waterwennen 13u30 - 14u15 14u15 - 15u00 15u00 - 15u45 15u45 - 16u30 16u30 - 17u15 17u15 - 18u00
Leren overleven 13u30 - 14u15 14u15 - 15u00 15u00 - 15u45 15u45 - 16u30 16u30 - 17u15 17u15 - 18u00
Rugslag 13u15 - 14u00 14u00 - 14u45 14u45 - 15u30 15u30 - 16u15 16u15 - 17u00 /
Borstcrawl 13u15 - 14u00 14u00 - 14u45 14u45 - 15u30 15u30 - 16u15 16u15 - 17u00 /
Schoolslag 13u15 - 14u00 14u00 - 14u45 14u45 - 15u30 15u30 - 16u15 16u15 - 17u00 /

Inschrijving leden: 05/04/2024
Inschrijving wachtlijst (chronologisch): 10/04/2024

Einde inschrijvingen: 14/04/2024

Zaterdag

Najaar 2023

Data 16/09 23/09 30/09 07/10 14/10 21/10 28/10 04/11 18/11 02/12 09/12

Geen les: 11/11 en 25/11

Hoe laat:

Uurblok 1 Uurblok 2 Uurblok 3 Uurblok 4
Peuterwennen 10u00 - 10u45 10u45 - 11u30 11u30 - 12u15 12u15 - 13u00
Waterwennen 10u00 - 10u45 10u45 - 11u30 11u30 - 12u15 12u15 - 13u00
Leren overleven 10u00 - 10u45 10u45 - 11u30 11u30 - 12u15 12u15 - 13u00
Rugslag 10u00 - 10u45 10u45 - 11u30 11u30 - 12u15 12u15 - 13u00
Borstcrawl 10u00 - 10u45 10u45 - 11u30 11u30 - 12u15 12u15 - 13u00
Schoolslag 10u00 - 10u45 10u45 - 11u30 11u30 - 12u15 12u15 - 13u00

Inschrijving leden: 14/08/2023
Inschrijving wachtlijst (chronologisch): 28/08/2023

Einde inschrijvingen: 04/09/2023

Voorjaar 2024

  • Wennen met je kind
  • Bonusreeks

Medio 2024

Data 27/04 04/05 11/05 18/05 25/05 01/06 08/06 15/06 22/06 29/06

Geen les: nvt

Hoe laat:

Uurblok 1 Uurblok 2 Uurblok 3 Uurblok 4
Peuterwennen 10u00 - 10u45 10u45 - 11u30 11u30 - 12u15 12u15 - 13u00
Waterwennen 10u00 - 10u45 10u45 - 11u30 11u30 - 12u15 12u15 - 13u00
Leren overleven 10u00 - 10u45 10u45 - 11u30 11u30 - 12u15 12u15 - 13u00
Rugslag 10u00 - 10u45 10u45 - 11u30 11u30 - 12u15 12u15 - 13u00
Borstcrawl 10u00 - 10u45 10u45 - 11u30 11u30 - 12u15 12u15 - 13u00
Schoolslag 10u00 - 10u45 10u45 - 11u30 11u30 - 12u15 12u15 - 13u00

Inschrijving leden: 05/04/2024
Inschrijving wachtlijst (chronologisch): 10/04/2024

Einde inschrijvingen: 14/04/2024

Wennen met je kind

Voorjaar 2024 - zaterdag

Voorjaar 2024

! let op: kinderen moeten begeleidt worden door een volwassene (> 16jaar)

  • Wat? 5 lessen op zaterdag
  • Voor wie? 3 - 5 jarigen onder begeleiding van een volwassenen (> 16 jaar)
  • Waar? Instructiebad, Olympisch Wezenberg Zwembad
  • Inhoud? Via de lessenreeks “Wennen met je kind” wil De Antwerpse Zwemschool samen met de ouders ervoor zorgen dat je kind op een vlotte manier en met meer plezier een diploma kan halen.
  • Data 24/02 02/03 09/03 16/03 23/03
  • Hoe laat? 3 uurblokken
    • Uurblok 1: 10u00 tot 11u00
    • Uurblok 2: 11u00 tot 12u00
    • Uurblok 3: 12u00 tot 13u00

Inschrijving leden zaterdag: 18/12/2023
Inschrijving wachtlijst (chronologisch): 02/01/2024

Einde inschrijvingen: 07/01/2024

Bonusreeks

Voorjaar 2024 - zaterdag

Voorjaar 2024

  • Wat? 5 lessen op zaterdag
  • Voor wie? 5 - 12 jarigen
  • Waar? Diep bad, Olympisch Wezenberg Zwembad
  • Inhoud? Via de lessenreeks “Bonusreeks” wil De Antwerpse Zwemschool de huidige leden de kans geven om tijdens het voorjaar de zwemtechnieken te onderhouden en verbeteren.
  • Data 24/02 02/03 09/03 16/03 23/03
  • Hoe laat? 4 uurblokken
    • Uurblok 1: 10u00 tot 10u45
    • Uurblok 2: 10u45 tot 11u30
    • Uurblok 3: 11u30 tot 12u15
    • Uurblok 4: 12u15 tot 13u00

Inschrijving leden zaterdag: 18/12/2023
Inschrijving wachtlijst (chronologisch): 02/01/2024

Einde inschrijvingen: 07/01/2024

Zwemmen na de schoolbel

Maandag & Donderdag

Blok 1

Data maandag 25/09 donderdag 28/09 maandag 02/10 donderdag 05/10 maandag 09/10 donderdag 12/10 maandag 16/10 donderdag 19/10 maandag 23/10 donderdag 26/10

Geen les: /

Hoe laat:

  • Uurblok 1: 16u30 tot 17u15
  • Uurblok 2: 17u15 tot 18u00

Inschrijving leden: 22/08/2023
Inschrijving wachtlijst (chronologisch): 28/08/2023

Einde inschrijvingen: 15/09/2023

Blok 2

Data maandag 13/11 donderdag 16/11 maandag 20/11 donderdag 23/11 maandag 27/11 donderdag 30/11 maandag 04/12 donderdag 07/12 maandag 11/12 donderdag 14/12

Geen les: /

Hoe laat:

  • Uurblok 1: 16u30 tot 17u15
  • Uurblok 2: 17u15 tot 18u00

Inschrijving leden: 16/10/2023
Inschrijving wachtlijst (chronologisch): 30/10/2023

Einde inschrijvingen: 06/11/2023

Blok 3

Data maandag 08/01 donderdag 11/01 maandag 15/01 donderdag 18/01 maandag 22/01 donderdag 25/01 maandag 29/01 donderdag 01/02 maandag 05/02 donderdag 08/02

Geen les: /

Hoe laat:

  • Uurblok 1: 16u30 tot 17u15
  • Uurblok 2: 17u15 tot 18u00

Inschrijving leden: 22/12/2023
Inschrijving wachtlijst (chronologisch): 28/12/2023

Einde inschrijvingen: 03/01/2024

Blok 4

Data maandag 19/02 donderdag 22/02 maandag 26/02 donderdag 29/02 maandag 04/03 donderdag 07/03 maandag 11/03 donderdag 14/03 maandag 18/03 donderdag 21/03

Geen les: /

Hoe laat:

  • Uurblok 1: 16u30 tot 17u15
  • Uurblok 2: 17u15 tot 18u00

Inschrijving leden: 09/02/2024
Inschrijving wachtlijst (chronologisch): 12/02/2024

Einde inschrijvingen: 15/02/2024

Blok 5

Data maandag 22/04 donderdag 25/04 maandag 29/04 donderdag 02/05 maandag 06/05 maandag 13/05 donderdag 16/05 maandag 20/05 donderdag 23/05 donderdag 30/05

Geen les: donderdag 09/05/2024

Hoe laat:

  • Uurblok 1: 16u30 tot 17u15
  • Uurblok 2: 17u15 tot 18u00

Inschrijving leden: 02/04/2024
Inschrijving wachtlijst (chronologisch): 08/04/2024

Einde inschrijvingen: 15/04/2024

Dinsdag & Vrijdag

Blok 1

Data dinsdag 26/09 vrijdag 29/09 dinsdag 03/10 vrijdag 06/10 dinsdag 10/10 vrijdag 13/10 dinsdag 17/10 vrijdag 20/10 dinsdag 24/10 vrijdag 27/10

Geen les: /

Hoe laat:

  • Uurblok 1: 16u30 tot 17u15
  • Uurblok 2: 17u15 tot 18u00

Inschrijving leden: 22/08/2023
Inschrijving wachtlijst (chronologisch): 28/08/2023

Einde inschrijvingen: 15/09/2023

Blok 2

Data dinsdag 14/11 vrijdag 17/11 dinsdag 21/11 vrijdag 24/11 dinsdag 28/11 vrijdag 01/12 dinsdag 05/12 vrijdag 08/12 dinsdag 12/12 vrijdag 15/12

Geen les: /

Hoe laat:

  • Uurblok 1: 16u30 tot 17u15
  • Uurblok 2: 17u15 tot 18u00

Inschrijving leden: 16/10/2023
Inschrijving wachtlijst (chronologisch): 30/10/2023

Einde inschrijvingen: 06/11/2023

Blok 3

Data dinsdag 09/01 dinsdag 16/01 dinsdag 23/01 dinsdag 30/01 dinsdag 06/02

Geen les: /

Hoe laat:

  • Uurblok 1: 16u30 tot 17u15
  • Uurblok 2: 17u15 tot 18u00

Inschrijving leden: 22/12/2023
Inschrijving wachtlijst (chronologisch): 28/12/2023

Einde inschrijvingen: 03/01/2024

Blok 4

Data dinsdag 20/02 vrijdag 23/02 dinsdag 27/02 vrijdag 01/03 dinsdag 05/03 vrijdag 08/03 dinsdag 12/03 vrijdag 15/03 dinsdag 19/03 vrijdag 22/03

Geen les: /

Hoe laat:

  • Uurblok 1: 16u30 tot 17u15
  • Uurblok 2: 17u15 tot 18u00

Inschrijving leden: 09/02/2024
Inschrijving wachtlijst (chronologisch): 12/02/2024

Einde inschrijvingen: 15/02/2024

Blok 5

Data dinsdag 23/04 vrijdag 26/04 dinsdag 30/04 vrijdag 03/05 dinsdag 07/05 vrijdag 10/05 dinsdag 14/05 vrijdag 17/05 dinsdag 21/05 vrijdag 24/05

Geen les: /

Hoe laat:

  • Uurblok 1: 16u30 tot 17u15
  • Uurblok 2: 17u15 tot 18u00

Inschrijving leden: 02/04/2024
Inschrijving wachtlijst (chronologisch): 08/04/2024

Einde inschrijvingen: 15/04/2024

Blok 6

Data dinsdag 28/05 vrijdag 31/05 dinsdag 04/06 vrijdag 07/06 dinsdag 11/06 vrijdag 14/06 dinsdag 18/06 vrijdag 21/06 dinsdag 25/06 vrijdag 28/06

Geen les: /

Hoe laat:

  • Uurblok 1: 16u30 tot 17u15
  • Uurblok 2: 17u15 tot 18u00

Inschrijving leden: 06/05/2024
Inschrijving wachtlijst (chronologisch): 13/05/2024

Einde inschrijvingen: 20/05/2024